Vissza a főoldalra
Pest Megyei Úszó Csapatbajnokság és KSI Kupa
2013. május 30.

Sziasztok!

A hétvégén a pocsék idő ellenére ismét remekeltek az úszóink és a legújabb szakosztály versenyzői, az országúti kerékpárosok!
Vasárnap rendezték a Pest megyei Úszó Csapatbajnokság 2. fordulóját, ahol a triatlonosokkal és Milán kis úszóival kiegészített VISE a 4. helyet szerezte meg!
Az egyesületet 2 második, 3 harmadik, 4 negyedik, 3 ötödik, 4 hatodik, 3 hetedik és 2, még pontot érő nyolcadik hellyel gazdagították a versenyzők. A 4X50 m-es mix vegyesváltó a 3.helyet szerezte meg. (Valójában 5 harmadik helyet számoltam a jegyzőkönyvben!)
Minden elismerés megilleti a VISE úszócsapatát! Gratulálunk!

Szombaton rendezték Dunakeszi és Fót között a KSI kupa nemzetközi kerékpárversenyt. Délelőtt kritérium, délután egyenkénti indítású időfutam verseny volt.
Az új szakosztály első, bemutatkozó versenye volt ez!
A cél az ismerkedés és a tisztes helytállás volt, ez tökéletesen sikerült is. A kritériumom Dolnay Ádám 6., Durugy Anna 5. Váradi Márton 7. helyezett lett. Bíró Laura(WU19) 2.helyen ért célba élete első kerékpár versenyén és délután az időfutamon duplázni tudott! Csáki Ákos(U17) a nagyon erős ifi mezőnyben 9.és 12.(időfutam) helyet szerzett. A felnőttek futamában 17 év után újra rajtvonalhoz állt Karesz és az 5.helyen érkezett célba, megszerezve az egyesület első 2 pontját, a pontversenyben!
A délutáni időfutamon Anna 6. (WU17), Márton 9., Ádám 11.(U15) helyen ért be (Ádám egy komoly bukás után folytatta a versenyt!).
Egy abszolút sikeres hétvégét tudhatunk magunk mögött!